Size bir telefon kadar yakınız
0338 224 13 60
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Misyonumuz.

   Yılların birikimi ile ilk olarak 1997 yılında otomasyon sektöründe süratle çalışmalarına başlayan ve bu tarihten itibaren teknolojisini, birikimini ve performansını durmaksızın arttıran AKGÜLLER MOTOR, kurulduğu tarihten bu yana uzmanlaştığı her alanda, sadece ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp uluslararası platformlarda da sunulan hizmetlerin bilimselliği ve kalitesi ile zirvede yer tutmuş, lider olmanın yanı sıra her zaman lider kalmayı başarabilen bir otomasyon kuruluşu olmuştur ve olacaktır. Teknolojik gelişmeleri gerek basın yayın gerekse internet aracılığıyla sürekli takip ederek ve bunları AR-GE potasında birleştirerek kendi özgünlüğünü ortaya koyan AKGÜLLER MOTOR, sizlere daima en iyi hizmeti sunmayı prensip ve ilke edinmiştir. Üstün teknoloji ve kaliteli malzeme kullanımıyla hazırlanan ürünler ve 183 bayii, servis ve destek ağı ile Türkiye’nin dört bir köşesindeki siz müşterilerine kesintisiz hizmet verebilmekte ve siz kıymetli son kullanıcılarının her zaman yanında olmayı başarabilmektedir.

Globalleşme.

   Dünya çapında güvenlik boyutlarının değiştiği ve güvenliğin çok önemli oldugu zamanımızda insanların güvenliklerini sağlamakta yardımcı bir misyon üstlenmiş olan firmamiz AKGÜLLER MOTOR bu sektörde çok yüksek bir konumda bulunmaktadır. Ülkeler arasındaki sermaye hareketlerinin ve teknolojik gelişimin süratli bir şekilde arttığı ve serbestleştiği bir çağda kendi adını ve elbette ülkemizin adını en iyi şekilde dünyaya yaymak misyonunu üzerinde taşıdığına inanmış elemanları ile firmamız globalleşme yolunda çalışmalarına hız vemiştir. Belçika, Rusya, Suriye, Libya ve Mısır ilk planda olmak üzere dünyanın belirli stratejik yerlerine satış noktaları ve teşhir salonları açma hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir.

Vizyonumuz.

   AKGÜLLER MOTOR; çalışanları ile beraber, uzmanlaştığı tüm otomasyon hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, insan haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurulustur. AKGÜLLER MOTOR siz müşterilerimizin tatminini sağlayarak, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi, çözüm ortakları, bayileri ve son kullanıcıları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Son kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini herşeyin üstünde tutarız. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkarak, satış sonrasında müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Kaliteyi sürekli iyileştirme anlayışını benimser ve paylaşırız. Kalitede, hizmette, bayi ilişkilerimiz ve müşterilerimize sunulan hizmetlerimizde en iyi olmak ve bu yerimizi korumak ana hedeflerimizdendir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda ana yönetimi üstlenmek ve piyasada lider kalmak temel ilkemizdir. Takım ruhu anlayışını benimseriz ve yaşatııiz. Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini arttırır ve bilgi alanlarını genişletiriz. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştiren, yenilikçi ve lider bir kuruluşuz. Uluslararası standartlarda hizmet sunan referans bir firmayız. Giderek artan kaliteli hizmet anlayışımızın güvenlik şemsiyesi altındaki tüm çözüm ortaklarımıza ulaşmasını sağlarız.