Size bir telefon kadar yakınız
0338 224 13 60
Dil Seçin
trende

Panzer Serisi Mantar Bariyer

3 görüntülenme
Panzer Serisi Mantar Bariyer

Panzer Serisi Mantar Bariyer

Panzer Serisi Paslanmaz Ledli Mantar Bariyerler diğerleri gibi yüksek güvenlik gerektiren yerlerde sağlam ve uzun ömürlü hidrolik sistemi, paslanmaz çelik gövdesiyle güvenliği en üst seviyede tutmak için tasarlanmıştır. Uygulandığı ortama uyum sağlayarak hem güvenliği hemde konforu kullanıcıya bir arada sunmaktadır.

Özel üretim olan suikast tipi Mantar Bariyer can ve mal emniyeti düşünülerek özel çelikler kullanılarak üretilmektedir. Firmamızın özel tasarlamış oldugu suikast tipi mantar bariyer tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek için özel dizayn edilmiştir. Bu ürün 80 Km. Hızla çarpan bir aracı kesinlikle içeri sokmayacak ve çarpma sonucu çalışmaya devam edecek şekilde tasarlanmıştır. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde çalışma sürekliliği %100’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çözümdür.

 

VİDEO

MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ NEDİR?
İnsanları koruyan güvenlik ürünlerimizin bir bölümüdür. Mantar Bariyerler hem estetik, hem güvenli olmalarıyla dikkat çekmektedir. Sağlamlığını çoğu kez ıspatladığımız Mantar Bariyerler hidrolik olarak üretilebildiği gibi, manuel olarakta üretilen ürünlerimizdendir. Mantar bariyerler diğer güvenlik ürünlerimiz gibi şehrinize ve güvenliğinize değer verir. Hidrolik mantarlarımız tepesindeki led ışıklarıyla uygulandığı ortama değer katar ve bu normal kişi ve araçlarıda yanlışlıkla oluşabilecek kazalara karşı uyarıcı özelliğe sahiptir. Zemine yanyana ve belirli aralıklarla uygulanırlar ve yerden yukarıya doğru çıkıp yolu araç geçişine kapatarak o bölgede geçiş izni ve güvenliğini sağlamaktadırlar. Ayrıca şehirlerin tarihi bölgelerindeki turistik değeri olan yerlerin yayalaştırma projelerinde rol alarak o bölgelerin araç trafiğine kapatılıp daha güvenli hale getirilmesinde en çok tercih edilen teknolojik ve profesyonel sistemlerdir.

KATALOG